V dnešnom uponáhľanom svete, či už z dôvodu nedostatku času alebo energie, venujeme stále menej času zdravej výžive a telesnému pohybu.  E-Fit ponúka riešenie iba za 2×20 minút týždenne pre každého, kto sa usiluje o zdravší, viac športový a vedomý životný štýl!

Ponúka vynikajúcu príležitosť aj pre tých, ktorí chcú spoznať novú, unikátnu, rýchlu a efektívnu metódu. Veľmi dobre dopĺňa tradičné tréningové metódy, zvyšuje výkon pri iných športových disciplínach, zabezpečuje dobrú fyzickú kondíciu a fyziologickú svalovú prácu. Samozrejme sú a aj budú takí, ktorí kvôli pracovným povinnostiam alebo z iných dôvodov nemôžu venovať niekoľko hodín týždenne telesnému pohybu. Pre nich ponúka tréning E-Fit skvelú alternatívu. Iba za 2×20 minút týždenne môžu rozvíjať fyzickú kondíciu a zachovať si tak mentálnu a fyzickú sviežosť.

Mnohí si myslia, že naoľko už dlhé roky nešportovali, nemajú dostatok síl to začať znovu, pomaly vybudovať a dopracovať sa do bývalej formy. Pomocou metódy EMS sa tento čas dá skrátiť, skôr sa dostaneme do formy, pretože naše svaly budú skoršie pripravené na prácu vyžadujúcu väčšiu záťaž. Tým sa nám vráti aj chuť do cvičenia, budeme mať pocit úspechu, pretože sa očividne zlepšuje výkon či už v rámci EMS tréningu alebo v inej oblasti, nech ide o beh, tréning v posilňovni, cyklistiku, atď.

Práve tento posledný efekt je dôležitý, lebo hlavným cieľom rekreácie je umožniť, aby sme svoj voľný čas mohli stráviť zdravo, zmysluplne, ktorého kľúčovým prvkom je šport a fyzická aktivita.