3.februar 2016

 Konečne aj na Slovensku debutoval najnovší produkt E-Fit, multitréningový prístroj EF-2080, ktorý svojim novým dizajnom, pohodlnejším a praktickejším technickým oblečením a unikátnou možnosťou trénovania dvoch osôb naraz nás ihneď očaril. Slávnostná prezentácia sa uskutočnila v showroome výhradného distribútora v Dunajskej Strede. Tejto udalosti sa zúčastnili partneri E-Fit z rôznych oblastí Slovenska a okrem nich sme mohli v štúdiu privítať aj záujemcov. Na stretnutí vládla priateľská atmosféra, kde si účastníci mohli medzi sebou zdielať svoje skúsenosti či už s manažovaním štúdia alebo tréningovými metódami. Hosťom stretnutia bola manažérka výrobcu E-Fit pre medzinárodný trh, Andrea Olajos a master trénerka, Adrienn Horváth, ktoré nám osobne predstavili technické inovácie a metódu dual-tréningu na novom prístroji.

24.máj 2015

Ako hlavný sponzor E-Fit s úspechom sa reprezentoval aj na súťaži Majstrovstvá Slovenska naturálnej kulturistiky a fitness mužov a žien. My sme sa s naším stánkom vysťahovali na miesto podujatia, do kultúrneho domu v Slovenskom Grobe, kde mali možnosť súťažiaci aj záujemcovia vyskúšať prístroj E-Fit.

19.jún 2015

 Okolo E-Fit sa dejú fantastické veci!

Koncom júna sa usporiadali Majstrovstvá sveta v naturálnej kulturistike federácie INBA v Dubaji, kde síce nepriamo, ale predsa sa reprezentoval aj E-Fit.

Na majstrovstvách sveta aj dvaja majitelia a tréneri štúdia E-Fit, ktorí hlasovali za zdravý životný štýl, šport, bodybuilding a samozrejme za E-Fit, zožali obrovské úspechy!

Edita Nováková, majiteľka nitrianskeho štúdia, sa môže píšiť so zlatou medailou, a to v kategórii šport model nad 50 rokov.

Tu môžeš prečítať viac o Edite:
http://nitra.sme.sk/c/7869815/novakova-zlata-na-ms-v-dubaji-gasparik-bronzovy.html

Našou ďalšou pýchou je Vladimír Pečeňa, v spojitosti s bratislavským WPcomp E-Fit štúdiom, ktorý paletu svojich doterajších uznaní a medailov obohatil o tretie miesto v kategórii Kulturistika muži novic a o titul majstra sveta v kategórii Kulturistika junior 21 rokov.

1.júl 2015

Na Slovensku sa otvárali nové šúdiá, šíri sa EMS-horúčka. Na šťastie čím viac ľudí dáva zelenú technológii EMS a uvedomujú si, že ide o fitness trend budúcnosti. Neide pritom o odfláknutí tréningu a o lenivosť, ale o spojenie technológie a športu!

Pomocou nej sa dajú dosiahnuť také výsledky, o akých pri klasickom športe takým tempon ani snívať nemôžeme, či už u rekreačných alebo vrcholových sportovcov.

Nové štúdio: v OC Laugaricio v Trenčíne.

Novootvorené vynikajúce E-Fit štúdio Vás očakáva so službami doplnenými o výživové poradenstvo a celkovú analýzu telesnej stavby.

E-Fit Bojnice

Aj v okolí Prievidze, v Bojniciach začalo svoju prevádzku nové E-Fit štúdio!

Klinika ENVY

Konečne sa už aj Košičania môžu tešiť tréningom E-Fit, v budove … v rámci rozšírenej ponuky estetickej medicíny ENVY. Trénerkou je Natália Revajová Lénártová, ktorej sa môžeme s najväčšou istotou zveriť do rúk, pokiaľ ide o šport a zdravie. Pre E-Fit je veľká česť spolupracovať s ňou!

Viac informácií nájdete na http://www.e-fit.sk/salony/