Od tých, ktorí už vyskúšali E-Fit™ EMS Technológiu…

Počas mojej viacročnej športovej minulosti som sa stretol s rôznymi formami tréningu, ale najviac možností som objavil v E-Fit. Moji klienti ma vyhľadávajú s rôznymi cieľmi. Niektorí si želajú vyrysovať svalstvo/schudnúť; iní sa chcú opäť dostať do formy a napokon sú takí, ktorí by radi formovali a vybudovali svalstvo. Vďaka rôznym možnostiam nastvení E-Fit je tréning plne prispôsobiteľný a tak na dosiahnutí požadovaného cieľa môžeme pracovať s prihliadnutím na fyzické zdatnosti klienta. E-Fit môžeme používať v kombinácii s inými pomôckami a náradím (TRX, Bosu, Fitball, atď.), čím sa zvýši efektivita tréningu. Moji klienti sú spokojní, lebo spoločne dosahujeme rýchle a viditeľné výsledky. Je to skvelá príležitosť aj pre tých klientov, ktorí utrpeli poranenie svalov, lebo táto medtóda sa účinne využíva aj v takýchto prípadoch.

Sütő László Futbalista národného tímu, E-Fit tréner – E-Fit Štúdio Kondoros

Tréning E-Fit odporúčam ako doplnkové cvičenie popri týždennom fitness tréningu. Mnohí z našich hostí ma vyhľadávali s požiadavkou, že by chceli schudnúť, pre nich predstavuje E-Fit skvelú príležitosť, nakoľko tento typ tréning urýchľuje látkovú výmenu, vplyvom čoho sa naštartuje aj proces chudnutia. Ako osobná trénerka som to porovnávala s tradičnými tréningovými plánmi a moje skúsenosti ukázali, že sme dosiahli rýchlejšie a efektívnejšie výsledky u tých klientov, ktorí popri klasickom tréningu do svojho zmeneného programu životného štýlu zaintegrovali aj tréningy E-Fit. V prípade väčšieho úbytku hmotnosti (chudnutia) E-Fit doniesol pozitívne výsledky aj v spevnení a zlepšení pružnosti ovisnutej kože.

Kovács Éva Osobná trénerka, vedúca trénerka – Napfényfürdő Aquapolis Fitness

V dnešnom uponáhľanom svete plného stresu ľudia nemajú dostatok času na zachovanie svojej kondície a zdravia, síce stále viac a viac ľudí sa o to usiluje. Využitie EMS technológie na tréningové účely mnohým uľahčuje život a pomáha vytvárať zdravý životný štýl v každodennom živote. Každý si vie spraviť voľno 3x týždenne na 20 minúť, nie je to však určené len pre tých, ktorí trpia nedostatkom času, ale môže byť vynikajúcim doplnkovým tréningom aj pre tých, ktorí pravidelne navštevujú posilňovňu a športujú. Môže byť používaný aj pre rehabilitačné účely a liečebné cvičenie. S jeho širokospektrálnymi programami každý dosiahne svoj vytýčený cieľ, nech je to už chudnutie, zbavenie sa celulitídy, vybudovanie či vyrysovanie svalstva alebo cielené formovanie jednotlivých partií tela.

Rajnai Réka Svetová víťazka vo fitness modelingu, reportérka a moderátorka

 

Už viac ako rok a pol odporúčam mojim klientom tréningy E-Fit. Výborne sa využíva aj u tých, ktorí na to prihliadajú ako na formu doplnkového tréningu, nakoľko rozvoj ich kondície aj svalstva je zaručené využitím tejto formy pohybu. Tiež je veľmi dobrým pocitom spolu prežívať radosť s klientmi, ktorí si šport zaintegrovali do svojho života s vážnym odhodlaním. Pomocou E-Fit tréningu dosahujú svoje ciele rýchlejšie, vyrysovanie a posilnenie svalov sú oveľa cielenejšie a rýchlejšie. Ich úspech je aj našim úspechom!

Kispéter Gabriella Trénerka E-Fit a Fittwalking – Napfényfürdő Aquapolis Fitness

 

Na začiatku som sa s tréningom založeným na technológii EMS oboznámila ako klientka a veľmi ma presvedčila zmena, ktorú som na sebe videla. Vybrala som si prístroj E-Fit, lebo vďaka viacerým programom sa impulzy dajú nastaviť vyslovene podľa aktuálneho stavu svalstva klienta, pocitovo sú impulzy oveľa príjemnejšie (mnohí klienti sa sťažujú, že impulzy ostatných EMS prísrojov šťípu a sú vyslovene bolestivé), pomôže schudnúť, formuje, čo je merateľné aj v centimetroch na rozdiel od iných EMS prístrojov, ktorý iba zvyšujú svalovú hmotu. Bolesti chrbta – drieku u starších klientov ustúpili už po niekoľkých tréningoch, na rehabilitáciu a prevenciu je tiež vynikajúci nezávisle od veku/pohlavia. Sama používam prístroj 2x do týždňa a ešte stále dokážem vyvolať svalovicu po každom tréningu

Wölfinger Viktória Trénerka – FuturE-Fit Stúdió

 

Trénovať metódou E-Fit je hotovým zázrakom. V rekordnom čase som dosiahol všetky výsledky, ktoré som vytýčil. Pre účely hry „Túžba“ som trénoval dosť tvrdo s metódou E-Fit a dosiahol som také výsledky, o akých som ani nesníval: prebytočného tuku mám ledva, mám ale vytrénované brucho, svalnatú a proporcionálne skvelú postavu. Pomocou E-Fit je možné všetko.

Luis Merlo Herec

E-Fit je metóda až celkom neuveriteľná. Úplne ma to dostalo. Môj život je ako hotový blázinec. Niet konca filmovačiek, nikdy neviem, kedy sa môj deň začína a kedy sa končí. Preto som si vybrala E-Fit, čo mi umožňuje, aby som absolvovala intenzívny a efektívny tréning len za dvadsať minúť denne. Podarilo sa mi posilniť celé telo, zvýrazňovať svalstvo zadku, atď. Tento tréning je jedinečný!! E-fit naozaj funguje.

Melani Olivares Herečka

Trénujem metódou EMS a počas mojich tréningov používam popri závaží tento super prístroj. Neuveriteľný!

Kiko Matamoros Herec, člen telvízneho štábu

Obrovský vynález, skvelé výsledky! E-Fit.

Ruth Nuñez Herečka

Vzhľadom na moju profesiu sa musím neustále vyvíjať a snažiť sa, aby som bol rýchlejší, silnejší a obratnejší. Pomocou E-Fit som dosiahol všetky mnou stanovené ciele, a to len jedným tréningom týždenne. Je to neuveriteľná a veľmi účinná metóda.

Jordi Codina Futbalista

Je to najlepšia metóda na spaľovanie tukov a pretrénovanie celého tela, akú poznám.

Alejandro Tous Herec

Môžem len odporúčať túto najnovšiu metódu fitnessu, kardio tréningu a posilňovania. E-Fit ma dostane do formy len za 20 minút. Do špičkovej formy. Je to tá najnovšia vec a pre mňa je aj BUDÚCNOSŤOU. Len 20 minút týždenne a zbadáš si zmenu na svojom tele. Každopádne to TREBA VYSKÚŠAŤ!

Makoke Člen televízneho štábu

To je to najlepšie. Každý tréning je iný, s čoraz lepšími a lepšími výsledkami. Hotový zázrak. Byť herečkou znamená, že sa cítiš dobre vo svojej koži a udržiavaš sa v dobrej kondícii. E-Fit mi pomáha zachovať si zdravie a krásu.

Marta Larrañaga Herečka

Jednoducho brutálne. Som profesionálny futbalista, trénujeme tvrdo a na najvyššej úrovni, ale toto je niečo neuveriteľné. Vyskúšaš si to a už sa s tým nemôžes prestať. Niet pochýb, že E-Fit je vynálezom XXI. storočia.

Cata Diaz Futbalista

E-Fit je neuveriteľný. Obdivuhodné výsledky s minimálnym úsilím. E-Fit je moja metóda.

Marta Torne Herečka

Vzhľadom na moju prácu musím byť fyzicky stále v špičkovej kondícii. Musím vyzerať svalnatá a zdravá, bez prebytočného tuku. E-Fit je senom každého z nás. Za veľmi krátky čas sa dajú dosiahnuť dosť veľké výsledky, pričom človek trénuje s kvalitnou metódou. Výsledky sú potom hotovým zázrakom, ktoré vám všetkým dávam do pozornosti.

Cecilia Gomez Tanečníčka flamenco

Ako profesionálny športovec, prístroj E-Fit využíam najmä na posilnenie brušného a chrbtového svalstva. E-Fit je pre mňa dokonalou tréningovou metódou, pretože kvôli početným nárazom v basketbale je dôležité byť stabilným. Po zápasoch je Relax program vynikajúci, nakoľko urýchľuje proces regenerácie svalstva, čo je dôležité aj z hľadiska zabránenia zranenín.

Kovács Attila Profesionálny basketbalista – Dánsko, Hørshølm 79ers

Podľa môjho názoru je tréning s prístrojom značky E-Fit, ktorý je jediným lekársky certifikovaným prístrojom svojho druhu, vynikajúcim prostriedkom na liečbu a ovlplyvňovanie porúch a bolestivých stavov spojených s chrbticou.

Technológia EMS je už dlhodobo známa a v rehabilitačnej medicíne a využíva sa predovšetkým na tlmenie bolesti a prinavrátenie stratenej či porušenej pohyblivosti formou elektroterapie. Použité elektrické impulzy sú tiež rovnakého druhu, aké sa používajú v elektroliečebných procedúrach.

Rozvíjaním doteraz známych rehabilitačných postupov E-Fit vyvinul unikátnu formu tréningu, vytvorením komplexného programu kombináciou liečebnej telesnej výchovy a fyzikálnej terapie (elektroliečby). Súčasným dráždením priečne pruhovaných svalov elektrickým prúdom spojeným s aktívnym pohybom znásobíme celkový efekt týchto dvoch procedúr. Veľký dôraz sa kladie na profesionalitu cvičebného programu pod vedením kvalifikovaného fyzioterapeuta a klientom je k dispozícii aj špeciálne upravené technické oblečenie s elektródami pokrývajúcimi všetky dôležité svaly a svalové skupiny zodpovedné za bezbolestnú funkciu chrbtice.

Cvičenia s E-Fit sa môže využívať v širokom spektre rehabilitačnej liečby. Odporúčam najmä klientom s nesprávnym držaním tela, skoliózou, po operáciach chrbtice, športových úrazoch, pri osteoporóze a všetkým, ktorí trpia bolesťou či obmedzenou pohyblivosťou chrbtice.

To najcennejšie čo v živote máme je dobrý zdravotný stav, sprevádzaný životným elánom a sme radi, ak k tomu aj my dopomôžeme.

Mgr. Ivett Horváth

fyzioterapeutka

+421 904 664 272

ivett.horvath@e-fit.sk

Electro fitness cvičenie som si veľmi obľúbila, mojím cieľom ako u väčšiny nebolo ale zamerať sa na nárast svalovej hmoty, najmä na spodnej časti tela. Pred cvičením na prístroji E-Fit som sa zúčastnila na súťaži (Bikiny Fitness), kde som sa bohužiaľ neumiestnila a nebola som s výsledkom vôbec spokojná. Preto som sa rozhodla vyskúšať E-Fit prístroj, pomocou ktorého dochádza k stimulácii všetkých svalových skupín súčasne a v rovnakom čase. Po 6 týždňoch som skutočne na sebe videla viditeľné zmeny na náraste svalovej hmoty. Po absolvovaní cvičenia na E-Fite som sa zúčastnila významnej súťaže na „Mozollani“ (Bikiny Fitness), kde som sa umiestnila na 3. mieste. Tento úspech vďaka E-fitu ma motivoval, a preto s cvičením aj nadalej pokračujem.

Stanislava Prítrská